صفحه خانگی|افزودن به علاقه مندی ها
  
نحوه نمایش مطالب: تاریخ | امتیاز | بازدیدها | نظرات | الفبایی

تعریف مزایای بیمه عمر/ آیا می دانستید

آیا می دانستید :

آیا می دانستید در میان کشورهای پیشرفته جهان درکشور آمریکا 100% در سایر کشورها 80 % مردم بیمه عمر دارند اما در کشور ایران تنها 7% مردم بیمه عمر دارند!

- آیا می دانستید که تنها بیمه ای که چه دچار خسارت بشوید یا چه دچار خسارت نشوید ، در هر دو صورت سود می برید،تنها بیمه عمر هست!

- آیا می دانستید که بیمه عمر از میان تمامی بیمه های خودرو ، آتش سوزی ، مسئولیت و ... ( که حق بیمه گزافی بابت جلوگیری از احتمال خطر و حادثه احتمالی می پردازید اما در پایان وقتی هیچ حادثه ای رخ نداد مبالغی که پرداخت کرده اید قابل بازگشت نیست ) تنها بیمه ای است که چه در صورت استفاده از آن در زمان حادثه چه در غیر استفاده از آن کل مبالغی که بابت آن پرداخته اید در پایان قرار داد به شما پرداخت می شود ! ( + سود مشارکت تضمینی 18% و 85% سود مرکب )

- آیا می دانستید که بیمه عمر یک پس انداز طلایی محسوب می شود که علاوه بر پوشش بیمه ای عالی خود در پایان مدت قرارداد بیمه سود مشارکت +سود مرکب +کل کل مبالغ سرمایه ای که تا آن زمان پرداخته اید + کل مبالغ پرداختی های خود تا آن وقت رو می توانید یکجا دریافت می کنید !! مثلا ( 1یا2میلیارد تومان یکجا)

- آیا می دانستید بیمه عمر ( به شرط حیات ) از هر گونه پس انداز ارزی ، بانکی و نقدی بهتر است زیرا در زمان حادثه پس انداز ارزی ، بانکی و نقدی شما همان مقدار هست که بود( مثلا10میلیون ) اما سرمایه شما در هنگام حادثه علاوه بر پس اندازه پرداختی خود (مثلا 10میلیون ) تا سقف 40 تا 100میلیون و ... مازاد بر پس انداز خود بابت حادثه دریافت می کنید بدون اینکه از پس انداز اصلی خود ( 10میلیون تومان پس انداز شده در بیمه ) حتی ریالی کسر شود !!!!

آیا می دانستید بیمه عمر تنها کالایی هست که با خرید آن و استفاده از آن نه تنها از قیمت آن کسر نمی شود . بلکه به آن اضافه نیز می گردد !!!(مثال همان موردفوق)

- آیا می دانستید بعداز پایان مدت بیمه (10-20یا 30 سال ) کل مبلغی را که تا آنزمان پرداخت کرده اید + سود مرکب وسود مشارکت را می توانید یکجا دریافت کنید ( مثلا 2میلیارد ) در حال اینکه در بیمه تامین اجتماعی هرگز چنین امکانی وجود ندارد !!!

حتی اگر بیکار خانه دار و ... هم بوده باشید نیز می توانید بیمه شوید و بازنشسته شوید ! برخلاف بیمه تامین اجتماعی که حتما بایستی در یک شرکت یا سازمانی کارمند یا عضو بوده باشید تا بیمه شده باشید !

- آیا می دانستید که برخلاف بیمه تامین اجتماعی که مدت قرار داد آن 30 سال است شما می توانید بیمه با مدت زمان کمتر ، 10 -20 سال و امثالهم شوید !!!

- آیا می دانستید که شمامی توانید با داشتن بیمه عمر ،هر وقت نیاز به وام پیدا کردید ،از وام 4% ( بدون ضامن ، چک و وثیقه ) در عرض 20 دقیقه بهره مند شوید!!

- آیا می دانستید که همه بیمه های عمر و ... هم در زمان تاسیس و هم در حین فعالیت و سرمایه گذاری بطور کامل زیر نظر بیمه مرکزی هستند و از طرف بیمه مرکزی گارانتینه می شوند لذا زیر نظر بیمه مرکزی اندوخته های مشتریان را سرمایه گذاری نموده و سود آن را در بیمه های آنها منظور می نمایند ! و مشتریان بدون هیچگونه ریسک و نگرانی می توانند بیمه شوند!

- آیا می دانستید علاوه بر مزایای فوق می توانید با داشتن بیمه عمر از تخفیف 25% بیمه شخص ثالث 35 %در بیمه بدنه و 40 % در بیمه آتش سوزی بهره مند شوید.

- آیا می دانستید در بیمه های عمر برای هر مورد از بیماری های سخت اعم از سکته قلبی ، سکته مغزی ، جراحی باز قلب ، پیوند اعضای اصلی بدن و انواع سرطان 25 میلیون تومان ( جمعا125میلیون تومان ) بدون توجه به هزینه انجام شده بهره مند می شوید !

- آیا می دانستید که در بیمه های عمر می توانید بابت از کارافتادگی کامل و دائم تا سقف 40 میلیون تومان غرامت ( بهمراه معاف از پرداخت حق بیمه ماهانه )و بابت از کار افتادگی جزئی و غیر دائم تا سقف 100میلیون تومان غرامت دریافت می کنید !! بهمراه پرداخت هزینه های پزشکی ناشی از حادثه تا سقف 10میلیون تومان!

- آیا میدانستید در صورت فوت عادی 100میلیون تومان و در صورت فوت بر اثر حادثه 200 میلیون تومان دریافت می نمایید !

- آیا می دانستید در بیمه های عمر بعد از پرداخت چندین قسط بیمه که اندوخته شما به سقف 2 میلیون تومان رسید بطور خودکار شامل بیمه تکمیل درمان می شوید و بابت این پوشش اضافی هیچ هزینه مازادی رو نیز پرداخت نمی کنید !!

- آیا میدانستید حق بیمه پرداختی ماهانه بیمه عمر و مدت دوره بیمه  کاملا انعطاف پذیر بوده و در سررسید هر یک از سنوات قابل تغییر است !!

 

- آیا میدانستید حق بیمه عمر می تواند از مبلغ ناچیزی مثل 50 هزارتومان 75، 100 و ... به بالا نیز باشد حال آنکه حق بیمه تامین اجتماعی بالاتر از 150 هزار تومان در ماه بودده و اجباری و غیر قابل انعطاف پذیر هست !!