صفحه خانگی|افزودن به علاقه مندی ها
  
ایلیا رایان » مطالب برای 1394 سال
نحوه نمایش مطالب: تاریخ | امتیاز | بازدیدها | نظرات | الفبایی

تعریف مزایای بیمه عمر/ آیا می دانستید

آیا می دانستید :

آیا می دانستید در میان کشورهای پیشرفته جهان درکشور آمریکا 100% در سایر کشورها 80 % مردم بیمه عمر دارند اما در کشور ایران تنها 7% مردم بیمه عمر دارند!

- آیا می دانستید که تنها بیمه ای که چه دچار خسارت بشوید یا چه دچار خسارت نشوید ، در هر دو صورت سود می برید،تنها بیمه عمر هست!

- آیا می دانستید که بیمه عمر از میان تمامی بیمه های خودرو ، آتش سوزی ، مسئولیت و ... ( که حق بیمه گزافی بابت جلوگیری از احتمال خطر و حادثه احتمالی می پردازید اما در پایان وقتی هیچ حادثه ای رخ نداد مبالغی که پرداخت کرده اید قابل بازگشت نیست ) تنها بیمه ای است که چه در صورت استفاده از آن در زمان حادثه چه در غیر استفاده از آن کل مبالغی که بابت آن پرداخته اید در پایان قرار داد به شما پرداخت می شود ! ( + سود مشارکت تضمینی 18% و 85% سود مرکب )

- آیا می دانستید که بیمه عمر یک پس انداز طلایی محسوب می شود که علاوه بر پوشش بیمه ای عالی خود در پایان مدت قرارداد بیمه سود مشارکت +سود مرکب +کل کل مبالغ سرمایه ای که تا آن زمان پرداخته اید + کل مبالغ پرداختی های خود تا آن وقت رو می توانید یکجا دریافت می کنید !! مثلا ( 1یا2میلیارد تومان یکجا)

- آیا می دانستید بیمه عمر ( به شرط حیات ) از هر گونه پس انداز ارزی ، بانکی و نقدی بهتر است زیرا در زمان حادثه پس انداز ارزی ، بانکی و نقدی شما همان مقدار هست که بود( مثلا10میلیون ) اما سرمایه شما در هنگام حادثه علاوه بر پس اندازه پرداختی خود (مثلا 10میلیون ) تا سقف 40 تا 100میلیون و ... مازاد بر پس انداز خود بابت حادثه دریافت می کنید بدون اینکه از پس انداز اصلی خود ( 10میلیون تومان پس انداز شده در بیمه ) حتی ریالی کسر شود !!!!

آیا می دانستید بیمه عمر تنها کالایی هست که با خرید آن و استفاده از آن نه تنها از قیمت آن کسر نمی شود . بلکه به آن اضافه نیز می گردد !!!(مثال همان موردفوق)

- آیا می دانستید بعداز پایان مدت بیمه (10-20یا 30 سال ) کل مبلغی را که تا آنزمان پرداخت کرده اید + سود مرکب وسود مشارکت را می توانید یکجا دریافت کنید ( مثلا 2میلیارد ) در حال اینکه در بیمه تامین اجتماعی هرگز چنین امکانی وجود ندارد !!!

حتی اگر بیکار خانه دار و ... هم بوده باشید نیز می توانید بیمه شوید و بازنشسته شوید ! برخلاف بیمه تامین اجتماعی که حتما بایستی در یک شرکت یا سازمانی کارمند یا عضو بوده باشید تا بیمه شده باشید !

- آیا می دانستید که برخلاف بیمه تامین اجتماعی که مدت قرار داد آن 30 سال است شما می توانید بیمه با مدت زمان کمتر ، 10 -20 سال و امثالهم شوید !!!

- آیا می دانستید که شمامی توانید با داشتن بیمه عمر ،هر وقت نیاز به وام پیدا کردید ،از وام 4% ( بدون ضامن ، چک و وثیقه ) در عرض 20 دقیقه بهره مند شوید!!

- آیا می دانستید که همه بیمه های عمر و ... هم در زمان تاسیس و هم در حین فعالیت و سرمایه گذاری بطور کامل زیر نظر بیمه مرکزی هستند و از طرف بیمه مرکزی گارانتینه می شوند لذا زیر نظر بیمه مرکزی اندوخته های مشتریان را سرمایه گذاری نموده و سود آن را در بیمه های آنها منظور می نمایند ! و مشتریان بدون هیچگونه ریسک و نگرانی می توانند بیمه شوند!

- آیا می دانستید علاوه بر مزایای فوق می توانید با داشتن بیمه عمر از تخفیف 25% بیمه شخص ثالث 35 %در بیمه بدنه و 40 % در بیمه آتش سوزی بهره مند شوید.

- آیا می دانستید در بیمه های عمر برای هر مورد از بیماری های سخت اعم از سکته قلبی ، سکته مغزی ، جراحی باز قلب ، پیوند اعضای اصلی بدن و انواع سرطان 25 میلیون تومان ( جمعا125میلیون تومان ) بدون توجه به هزینه انجام شده بهره مند می شوید !

- آیا می دانستید که در بیمه های عمر می توانید بابت از کارافتادگی کامل و دائم تا سقف 40 میلیون تومان غرامت ( بهمراه معاف از پرداخت حق بیمه ماهانه )و بابت از کار افتادگی جزئی و غیر دائم تا سقف 100میلیون تومان غرامت دریافت می کنید !! بهمراه پرداخت هزینه های پزشکی ناشی از حادثه تا سقف 10میلیون تومان!

- آیا میدانستید در صورت فوت عادی 100میلیون تومان و در صورت فوت بر اثر حادثه 200 میلیون تومان دریافت می نمایید !

- آیا می دانستید در بیمه های عمر بعد از پرداخت چندین قسط بیمه که اندوخته شما به سقف 2 میلیون تومان رسید بطور خودکار شامل بیمه تکمیل درمان می شوید و بابت این پوشش اضافی هیچ هزینه مازادی رو نیز پرداخت نمی کنید !!

- آیا میدانستید حق بیمه پرداختی ماهانه بیمه عمر و مدت دوره بیمه  کاملا انعطاف پذیر بوده و در سررسید هر یک از سنوات قابل تغییر است !!

 

- آیا میدانستید حق بیمه عمر می تواند از مبلغ ناچیزی مثل 50 هزارتومان 75، 100 و ... به بالا نیز باشد حال آنکه حق بیمه تامین اجتماعی بالاتر از 150 هزار تومان در ماه بودده و اجباری و غیر قابل انعطاف پذیر هست !!

بررسی بیمه عمر از نظر شرعی

بررسی بیمه عمر از نظر شرعی

یکی از ابهاماتی که معمولا در مورد بیمه های عمر و اندوخته ساز مورد سوال قرار می گیرد، مباحث شرعی آن می باشد که در این مقاله سعی می شود به صورت جامع و کامل به این سوال (بیمه عمر) پاسخ دهیم.

در ابتدا سوالات بیمه گذاران گرامی بیمه پاسارگاد که برای ما ارسال داشتند قرار داده و به پاسخ آن از نظر مراجع تقلید می پردازیم.

1- حضرت آية اللـه حاج سيد محمد محسن حسيني طهرانی
سؤال: ضمن عرض سلام و ادب سوال بنده از محضر حضرتعالی در مورد بيمه عمر و سرمايه گذاری است به تازگی از سوی شركتهای بيمه گر طرحی و مطرح شده به اين صورت كه به مدت سی سال شخص هر سال مبلغي ميپردازد تا سی سال و بعد از سی سال بيمه مبلغي علاوه بر مبلغ پرداخت شده توسط شخص به او ميپردازند.
به اين صورت كه مثلا سال اول دويست تومان ميپردازد سال دوم دويست و بيست تومان تا سال بيستم 1.2ميليون تومان ميپردازد كه كلا ميشود 11 ميليون تومان يعنی هر سال ده درصد بيش از سال گذشته ميپردازد.
بعد از بيست سال بيمه مبلغ 60 ميليون تومان به شخص ميپردازد حالا ميتواند بصورت يكجا دريافت كند، حالا سوال بنده اينست كه ايا دريافت اين وجوه به صورت فوق الذكر از لحاظ شرعي جايز است يا خير؟

پاسخ: اگر پرداخت این مبلغ در راستای انعقاد شرکت بیمه است که سود حاصل از آن بدین کیفیّت توزیع می شود، ایرادی ندارد البته در صورتی که احتساب ضرر در اینجا لحاظ شده باشد و اگر صورت مسئله به عنوان سپرده و امانت بوده باشد ایراد دارد.

2 - حضرت آیت الله خامنه ای
سؤال:س: بيمه عمر چه حکمى دارد؟

پاسخ: شرعاً مانعى ندارد.

3 - حضرت آیت الله سیستانی
سؤال: حکم استفاده از بیمه عمر ا بیان کنید؟

پاسخ: اصل قرداد اسلامی است و استفاده از آن بلامانع می باشد.

4 - حضرت آیت الله مکارم
سؤال: اینجانب خود را بیمه کرده ام. بیمه این مجموعه به این صورت می باشد که در طول سی سال در صورتی که برای من حادثه ای پیش بیاید که منجر به فوت و یا هر صدمه دیگر هم از نظر مالی و هم از نظر خسارت شود، به خانواده من تا سقف صد میلیون تومان کمک می کنند. همچنین در صورتی که بعد از سی سال به من هیچ صدمه ای وارد نشود، بیمه مرا بازنشسته اعلام می کند و حدود یک میلیارد به من به عنوان حق بازنشستگی می دهد. می خواهم بدانم این پول صحیح و حلال است یا خیر؟

پاسخ: این نوعی قرارداد است و آنچه در مقابل آن می گیرند مانعی ندارد.پی نوشت : 

1- برگرفته از سایت متقین

2- برگرفته از سایت حضرت آیت الله خامنه ای

3- تماس با دفتر حضرت آیت الله سیستانی در قم( 0253-7741415)

4- برگرفته از سایت حضرت آیت الله مکارم

 

 

 

سوال از مقام معظم رهبری : نظر معظم له درباره بیمه عمر وسرمایه گذاری چیست.توضیح اینکه در این نوع بیمه فردبیمه گذار باید به صورت سالیانه و به مدت معلوم(مثلا 20سال)مبلغی را به شرکت بیمه پرداخت نماید.شرکت بیمه در قبال مبلغ دریافتی در پایان این مدت (مثلا 20سال)اصل سرمایه بعلاوه سود محقق شده رابه فرد پرداخت میکند.در طول این مدت نیز در صورت فوت فرد غیر از اصل سرمایه وسود آن مبلغی به عنوان سرمایه فوت به وراث میپردازد.

اینجانب سه سال قبل برای خود و همسر و فرزندم سه بیمه نامه تهیه نمودم وهر سال از درامد طول سال خود مبلغ این بیمه ها را می پردازم.حال این سوال برای اینجانب مطرح شده است:
آیا به این بیمه خمس تعلق میگیرد؟به کدامیک از این سه بیمه؟(بیمه همسروفرزندم هدیه من به ایشان وبرای تامین اتیه ایشان می باشد )
درصورت تعلق گیری خمس آن جه موقع باید پرداخت شود؟(باتوجه به اینکه تا 20سال به اصل پول دسترسی وجود ندارد مگر اینکه قرارداد بیمه فسخ گردد.)

پاسخ: 

پولی که هر سال برای بیمه عمر خودتان پرداخت می کنید، جزء مئونه همان سال حساب می شود و خمس ندارد. (1) پولی را هم که برای بیمه همسر و فرزندتان پرداخت می کنید. چون به آنان هدیه نموده اید خمس ندارد. اگر پرداخت پول بیمه عمر همسرتان را که شما به ایشان هدیه کردید خودش پرداخت نمی کند در اين صورت به شما وکالت پرداخت بدهد.
پی نوشت:
1. سؤال تلفنی ( 7112467 - 0251 ) از دفتر آیت الله خامنه ای . تاریخ 21 / 8 / 1390.پروتکل های 24 گانه یهود

کتاب پروتکل های دانشوران صهیون 

پروتکلهای 24گانه یهود

یکی از حیرت انگیزترین ، عجیب ترین و خطرناکترین کتابهای سیاسی که تاکنون انتشار یافته است ، کتاب پروتکل های حکمای یهود است . این کتاب مجموعه ای از سخنرانی های یک شخصیت برجسته یهودی (تئودور هرتزل) که بر چند تن از ثروتمندان و افراد با نفوذ یهودی در قالب یک برنامه بلند مدت برای نابودی تمامی ادیان جهان و فرهنگها و مردم دنیا بوده است !!!

پروتکلهای 24 گانه یهودیان برای نابودی جهان تا اکنون بسیار موفق بوده است .

خلاصه چند مورد : ما مردم را به فساد و تباهی می کشیم - ما به آزادی خاتمه می دهیم - ما اعتقاد به خدا را متزلزل می کنیم - فقر اسلحه ماست ...

 

تعداد صفحات کتاب :111 صفحه 

زبان : فارسی

قیمت : 400 تومان 

خرید آنلاین 

توجه : هنگام پرداخت آنلاین حتما در بخش "توضیحات خرید" نام کتاب رو بنویسید.


دانلود

 توجه : رمز دانلود 1 دقیقه الی 24 ساعت بعد از پرداخت برایتان ارسال می گردد .

 

برای مشاهده خلاصه پروتکلهای 24گانه بصورت تیتر وار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

مستند ظهور

مستند بسیار زیبای ظهور

مستند ظهور

با زیر نویس فارسی

یک DVD

قیمت 4000 تومان

سفارش آنلاین

توجه : هنگام پرداخت آنلاین حتما در بخش " توضیحات خرید " نام مستند و آدرس خود را جهت ارسال پستی درج نمایید.

فیلم انتقام جویان

فیلم انتقام جویان 

فیلم انتقام جویان

 یک DVD

قیمت  3000

سفارش آنلاین

توجه : هنگام پرداخت آنلاین حتما در بخش " توضیحات خرید " نام فیلم و آدرس خود را جهت ارسال پستی درج نمایید.

گیم FEAR

 

گیم FEAR3

fear3


یکی از مشهورترین بازی های جذاب ترس و وحشت می باشد .

رده سنی : بزگسالان

ژانر : ترس و وحشت 

4DVD

قیمت : 12000 تومان 

سفارش آنلاین 

توجه : هنگام پرداخت آنلاین حتما در بخش " توضیحات خرید " نام بازی و آدرس خود را جهت ارسال پستی درج نمایید.

نرم افزار BlueStacks ( تبلت در دسکتاب شما!)

اگر دوست دارید که شما نیز یک تبلت در دسکتاب کامپیوتر خود داشته باشید که تمامی نرم افزارهای و گیم های اندروید را در رایانه شما برایتان اجرا کند نرم افزار زیر را دانلود نمایید!

 

نرم افزار BlueStacks

با نصب این نرم افزار در سیستم رایانه خود می توانید یک تبلت مجانی داشته باشید که تمام نرم افزارهای اندروید ( همچون وایبر تلگرام و ...) را می شود روی آن نصب و اجرا کرد!

بلو استک

سیستم  مورد نیاز :

ویندوز xpسرویس پک 3

رم : 2گیگ به بالا

قابل اجرا در تمامی سیستم عامل های ویندوز7 , 8

 


قیمت 2000 تومان 

پرداخت آنلاین 

توجه : هنگام پرداخت آنلاین حتما در بخش "توضیحات خرید" نام نرم افزار رو بنویسید.


دانلود 

 توجه : رمز دانلود 1 دقیقه الی 24 ساعت بعد از پرداخت برایتان ارسال می گردد .

 

تصویری از محیط نرم افزار 

 BlueStacksتصویر

 

راهنمای اجرای نرم افزار های اندروید بر روی نرم افزار BlueStacks :

- ابتدای نرم افزار را دانلود و نصب نمایید.

- سپس روی نرم افزار اندرویدی که بر روی ویندوز شما هست دوبار کلیک نماییدو منتظر بمانید تا نصب شود.

- در زمان نصب نرم افزارهای اندروید به هیچ عنوان نرم افزار BlueStacks نبندید و باز نگه دارید.


کتاب سنگ فرش هر خیابان از طلاست

 

کتاب سنگ فرش هر خیابان از طلاست      

           سنگ فرش هر خیابان از طلاست


اثر : کیم وو چونگ ( رئیس شرکت دوو Daewoo )

توضیح مختصر : کتابی در راستای راز موفقیت های اقتصادی و آموزشی برای موفقیت و پیشرفت جوانان می باشد .

تعداد صفحات : 277

زبان : فارسی

قیمت 800 تومان 


پرداخت آنلاین

توجه : هنگام پرداخت حتما در قسمت "توضیحات خرید " نام کتاب را بنویسید.

 

 

دانلود 

 توجه : رمز دانلود 1 دقیقه الی 24 ساعت بعد از پرداخت برایتان ارسال می گردد .


محاسبه سود و سرمایه بیمه عمر

نمونه محاسبه سود و سرمایه بیمه عمر :

 

 استعلام

 

 

برای مشاهده تصویر در ابعاد بزرگتر روی تصویر کلیک نمایید . 


درخواست استعلام جدید :

برای درخواست محاسبه استعلام مطابق با شرایط (حقوق ماهانه درخواستی ، مدت بیمه نامه دلخواه ) خودتان  فرم زیر را بصورت آنلاین پر نمایید .

استعلام درخواستی شما برایتان ایمیل خواهد شد.برای  مشاهد فرم آنلاین اینجا کلیک نمایید.